Harald Wiberg olja
Valmis
2014-03-31
237744
| Korkein tarjous | 7 400 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
WIBERG, Harald (1908-1986): "Kronhjort på ängen", signerad och daterad 1949, olja på pannå, 33x41 cm