Harald Wiberg olja

Harald Wiberg olja
Harald Wiberg olja
Harald Wiberg olja
Harald Wiberg olja

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

WIBERG, Harald (1908-1986): "Kronhjort på ängen", signerad och daterad 1949, olja på pannå, 33x41 cm

237744

2014-03-31