Arvid Johansson oljemålning

Arvid Johansson oljemålning
Arvid Johansson oljemålning
Arvid Johansson oljemålning
Arvid Johansson oljemålning
Arvid Johansson oljemålning
Arvid Johansson oljemålning

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JOHANSSON, Arvid (1852-1923): Stockholmsmotiv, signerad och otydligt daterad, olja på duk, 35x45 cm

Krackelerad, smärre färgbortfall

237775

2014-03-31