Oljemålning signerad A Bernard

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Kustbild med klippor, signerad A Bernard, olja på duk, 110x73 cm

Krackelerad

237783

2014-03-31