Ragnar Persson I blåsväder
2014-04-01
237820
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
PERSSON, Ragnar (1905-1993): I blåsväder, monogramsignerad på framsidan, signerad Ragnar Persson på baksidan, 23x29 cm, olja på pannå