Pokaler silver

Pokaler silver
Pokaler silver
Pokaler silver
Pokaler silver
Pokaler silver
Pokaler silver
Pokaler silver
Pokaler silver

Klubbat för:

1 800 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

POKALER, 1 par, infällda medaljer från Svenska Kennelklubben, höjd ca 20 cm, total vikt ca 590 g

Zustandsbeschreibung

Bucklor, en pokal med skador

237834

2014-03-30