Klubbat för:
1 800 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
POKALER, 1 par, infällda medaljer från Svenska Kennelklubben, höjd ca 20 cm, total vikt ca 590 g
Zustandsbeschreibung
Bucklor, en pokal med skador
237834
2014-03-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner