Yrjö Edelmann färglitografi

Yrjö Edelmann färglitografi
Yrjö Edelmann färglitografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

EDELMANN, Yrjö (född 1941): "Absolut Kurant", signerad Y Edelmann, 86/199 färglitografi, 80x54 cm (bladstorlek 91x64 cm), oramad

237836

2014-04-02