Yrjö Edelmann färglitografi

Yrjö Edelmann färglitografi
Yrjö Edelmann färglitografi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EDELMANN, Yrjö (född 1941): "Paperobject with a transparent", signerad och numrerad Y Edelmann, färglitografi, 17/175, 44x62 cm

237849

2014-04-02