Alfred Bergström oljemålning

Alfred Bergström oljemålning
Alfred Bergström oljemålning
Alfred Bergström oljemålning
Alfred Bergström oljemålning
Alfred Bergström oljemålning
Alfred Bergström oljemålning

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BERGSTRÖM, Alfred (1869-1930): Kust i skymningsljus, signerad Afr. Bergström 1903, olja på duk, 93x124,5 cm

Krackeleringar, hål i duk

237852

2014-03-31