Doktorsdiplom stämplar
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DOKTORSDIPLOM på siden, 1798, Gustav IV Adolf, respondent Wennerholm/presidium Fant, med sigill, SKRIN med sigillstampar och stämplar, DAMSTRUMPOR, 1 par, 1800-tal, BORDSSTÄMPEL, i smide
Fläckar och skador, lagningar
237856
2014-03-30