Doktorsdiplom stämplar

Doktorsdiplom stämplar
Doktorsdiplom stämplar
Doktorsdiplom stämplar
Doktorsdiplom stämplar
Doktorsdiplom stämplar
Doktorsdiplom stämplar
Doktorsdiplom stämplar
Doktorsdiplom stämplar

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOKTORSDIPLOM på siden, 1798, Gustav IV Adolf, respondent Wennerholm/presidium Fant, med sigill, SKRIN med sigillstampar och stämplar, DAMSTRUMPOR, 1 par, 1800-tal, BORDSSTÄMPEL, i smide

Fläckar och skador, lagningar

237856

2014-03-30