Pokaler oliktfärgat glas

Pokaler oliktfärgat glas
Pokaler oliktfärgat glas
Pokaler oliktfärgat glas
Pokaler oliktfärgat glas
Pokaler oliktfärgat glas
Pokaler oliktfärgat glas

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

POKALER, 9 st, 18/1900-tal, oliktfärgat glas, tryckt/bemålad dekor, delvist slipat, höjd 11-15 cm

Smärre nagg

237863

2014-03-31