Bengt Lindström färglitografi

Bengt Lindström färglitografi
Bengt Lindström färglitografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, 2/10 , färglitografi, 54x73 cm

237866

2014-03-31