Taklampa Hans Agne Jakobsen
Vollendet
2014-03-31
237887
| Höchstes Gebot | 900 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
TAKLAMPA, mässing, 1960-tal, design Hans Agne Jakobsen Markaryd, höjd 28, diameter 46 cm
Bruksslitage