Taklampa Hans Agne Jakobsen

Taklampa Hans Agne Jakobsen
Taklampa Hans Agne Jakobsen

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAKLAMPA, mässing, 1960-tal, design Hans Agne Jakobsen Markaryd, höjd 28, diameter 46 cm

Bruksslitage

237887

2014-03-31