Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BAECHLER, Donald (USA, född 1956): Yellow house, signerad daterad och numrerad Donald Baechler 2001, screenprint, 75/86, 100x77 cm
237908
2014-03-31
Gör en kostnadsfri värdering här