Nalle Werner emaljtriptyk

Nalle Werner emaljtriptyk
Nalle Werner emaljtriptyk
Nalle Werner emaljtriptyk
Nalle Werner emaljtriptyk

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

WERNER, Nalle (1913-1991): Triptyk i emalj, signerad och daterad Nalle W-75, rammått 39x57 cm

237910

2014-03-31