Sixten Lundbohm oljemålning

Sixten Lundbohm oljemålning
Sixten Lundbohm oljemålning
Sixten Lundbohm oljemålning
Sixten Lundbohm oljemålning
Sixten Lundbohm oljemålning
Sixten Lundbohm oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LUNDBOM, Sixten (1895-1982): Landskap, signerad Lundbohm, olja på duk, 53x71 cm

237921

2014-04-01