Ymnighetshorn 18/1900-tal
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
YMNIGHETSHORN, 18/1900-tal, form av sjöjungfru med horn, patinerad vitmetall, botten med otydlig märkning ? Wallander sculpt 1869", horn med beslag av nysilver, längd ca 66, höjd ca 39 cm
Skador, slitage
237922
2014-03-31