Jerome Zetterqvist oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ZETTERQVIST, Jerome (1898-?): Landskapsmotiv, signerad och daterad Jörgen Z-t 1920, olja på duk, 38x46 cm

237923

2014-04-01