Per Erik Hagdahl oljemålning

Per Erik Hagdahl oljemålning
Per Erik Hagdahl oljemålning
Per Erik Hagdahl oljemålning
Per Erik Hagdahl oljemålning
Per Erik Hagdahl oljemålning
Per Erik Hagdahl oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HAGDAHL, Per-Erik (1929-1982): "Kallt+mörkt 1963-64", signerad PEH, olja på duk, 56x65 cm

237933

2014-04-01