Figurscen oljemålning
2014-04-01
237944
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Figurscen, olja på pannå, 21x28 cm