Helmtrud Nyström färglitografi
2014-04-02
237968
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
NYSTRÖM, Helmtrud (samtida): "Till bords med Josef", signerad, 19/35, färglitografi, 63x73 cm