Gravyrer 1600-tal

Gravyrer 1600-tal
Gravyrer 1600-tal
Gravyrer 1600-tal
Gravyrer 1600-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GRAVYRER, 2 st, 1600-talets slut, efter David Beck, signerade och daterade i trycket I Falck, Stockholm 1695, ca 32x22 respektive 31x22 cm

Klippta blad, fläckar

237976

2014-04-01