Kaffe- och teservis Meissen

Kaffe- och teservis Meissen
Kaffe- och teservis Meissen
Kaffe- och teservis Meissen
Kaffe- och teservis Meissen
Kaffe- och teservis Meissen
Kaffe- och teservis Meissen
Kaffe- och teservis Meissen
Kaffe- och teservis Meissen
Kaffe- och teservis Meissen
Kaffe- och teservis Meissen
Kaffe- och teservis Meissen
Kaffe- och teservis Meissen

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

9 000 SEK

TE- och KAFFESERVIS, 30 dlr, porslin, Meissen, Tyskland, 1900-tal, rik delvis förgylld dekor med rocailler och blommor, bestående av: 12 kaffekoppar på fat, 6 tekoppar på fat, 6 assietter, tekanna, kaffekanna, sockerskål med lock, mjölkkanna, fat, bricka

Bricka med lagning

237989

2014-03-31