Esther Kjerner oljemålning
2014-04-01
237991
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
KJERNER, Esther (1873-1952): Tulpaner, signerad E.Kjerner, olja på pannå, 32x23 cm