Georg Lindström oljemålning
2014-04-01
238016
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LINDSTRÖM, Georg (född 1912-): "Storkyrkobrinken", signerad Georg Lindström, olja på duk, ca 84x49 cm