Max Book blandteknik
2014-04-02
238022
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
BOOK Max (född 1953): "Förstaelningen", signerad och daterad på baksidan Max Book 1984, blandteknik på duk, 69x81 cm