P Osipow etsning

P Osipow etsning
P Osipow etsning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OSIPOW, Paul (Finland, född 1939): Komposition, signerad och daterad Paul Osipow -01, 2/35, färgetsning, 15x21 cm

238025

2014-04-01