Affisch X:et 1950-tal

Affisch X:et 1950-tal
Affisch X:et 1950-tal

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

UTSTÄLLNINGSAFFISCH: "Utan gränser, Mosebacke 3 aug-15 sept" Sven X:et Erixson (1899-1970), Esselte Sthlm 1957, 100x70 cm

Delvis solblekt, smärre hanteringsslitage i marginal

238036

2014-04-01