Axel Kleimer oljemålning
Valmis
2014-04-01
238049
| Korkein tarjous | 1 200 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
KLEIMER, Axel (1881-1945): Kolkompaniets lossningskaj i varvsbassängen Malmö, signerad och daterad Kleimer 1939, olja på pannå, 33x41 cm