Axel Kleimer oljemålning

Axel Kleimer oljemålning
Axel Kleimer oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KLEIMER, Axel (1881-1945): Kolkompaniets lossningskaj i varvsbassängen Malmö, signerad och daterad Kleimer 1939, olja på pannå, 33x41 cm

238049

2014-04-01