Carl Skånberg oljemålning

Carl Skånberg oljemålning
Carl Skånberg oljemålning
Carl Skånberg oljemålning
Carl Skånberg oljemålning
Carl Skånberg oljemålning
Carl Skånberg oljemålning

Klubbat för:

52 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

SKÅNBERG, Carl (1850-1883): Hamnmotiv, signerad Carl Skånberg, olja på duk, 38x61 cm

Krackeleringar

238056

2014-04-01