Sven Johnzon oljemålning

Sven Johnzon oljemålning
Sven Johnzon oljemålning
Sven Johnzon oljemålning
Sven Johnzon oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JOHNZON, Sven (1900-tal): Stilleben, signerad och daterad 1933, olja på pannå, ca 41x32 cm

238061

2014-04-01