Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LÅDFACK, 1900-tal, 12 lådor, delvis bemålad, höjd ca 70, 133x65 cm
Slitage, omarbetad
238063
2014-04-01
Gör en kostnadsfri värdering här