L Segerstråle oljemålning

L Segerstråle oljemålning
L Segerstråle oljemålning
L Segerstråle oljemålning
L Segerstråle oljemålning
L Segerstråle oljemålning
L Segerstråle oljemålning

Klubbat för:

28 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SEGERSTRÅLE, Lennart (Finland 1892-1975): Orre i höstlandskap, signerad och daterad L Segerstråle 1921, olja på duk, 74x120 cm

238066

2014-04-01