Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, färglitografi, 294/360, 70x50 cm
238101
2014-04-01
Gör en kostnadsfri värdering här