Karl Momen krita

Karl Momen krita
Karl Momen krita

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MOMEN, Karl (född 1935): Komposition, signerad och daterad Momen 90, krita, 40x19 cm

238111

2014-04-01