Klubbat för:
1 300 SEK
1 500 SEK
KÄPPAR, 3 st, 1900-tal, 2 signerade JHP, (Jan H Philipson Mönsterås), skuret älghorn i form av figurer, kopparskodda, längd 85-95 cm
En sko saknas
238113
2014-04-01