Käppar 3 st skuret älghorn

Käppar 3 st skuret älghorn
Käppar 3 st skuret älghorn
Käppar 3 st skuret älghorn
Käppar 3 st skuret älghorn
Käppar 3 st skuret älghorn
Käppar 3 st skuret älghorn
Käppar 3 st skuret älghorn
Käppar 3 st skuret älghorn

Klubbat för:

1 300 SEK

1 500 SEK

KÄPPAR, 3 st, 1900-tal, 2 signerade JHP, (Jan H Philipson Mönsterås), skuret älghorn i form av figurer, kopparskodda, längd 85-95 cm

En sko saknas

238113

2014-04-01