Kunito Nagaoka etsning

Kunito Nagaoka etsning
Kunito Nagaoka etsning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NAGAOKA, Kunito (Japan, född 1940): Komposition, delvis handkolorerad etsning, signerad och daterad K. Nagaoka 76, 40x49 cm

238115

2014-04-01