Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HALLQUISTH, Ragnar C (1883-1964): Efter regnet, signerad och daterad R. C Hallquisth 1935, olja på pannå, 54x45 cm
Färgbortfall
238119
2014-04-01
Gör en kostnadsfri värdering här