Ragnar Hallquisth oljemålning

Ragnar Hallquisth oljemålning
Ragnar Hallquisth oljemålning
Ragnar Hallquisth oljemålning
Ragnar Hallquisth oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

HALLQUISTH, Ragnar C (1883-1964): Efter regnet, signerad och daterad R. C Hallquisth 1935, olja på pannå, 54x45 cm

Zustandsbeschreibung

Färgbortfall

238119

2014-04-01