Klubbat för:
750 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
HALLQUISTH, Ragnar C (1883-1964): Efter regnet, signerad och daterad R. C Hallquisth 1935, olja på pannå, 54x45 cm
Zustandsbeschreibung
Färgbortfall
238119
2014-04-01
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner