Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JONSSON, Lars (född 1952): Vintervaka - Duvhök, signerad Lars Jonsson, 79/250, färglitografi, bladmåt 60,5x88,5 cm
238120
2014-04-01
Gör en kostnadsfri värdering här