Lars Jonsson färglitografi
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
JONSSON, Lars (född 1952): Vintervaka - Duvhök, signerad Lars Jonsson, 79/250, färglitografi, bladmåt 60,5x88,5 cm
Kuntoraportti
238120
Päivämäärä:
2014-04-01