Lars Jonsson färglitografi

Lars Jonsson färglitografi
Lars Jonsson färglitografi
Lars Jonsson färglitografi
Lars Jonsson färglitografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

JONSSON, Lars (född 1952): Vintervaka - Duvhök, signerad Lars Jonsson, 79/250, färglitografi, bladmåt 60,5x88,5 cm

Kuntoraportti

238120

Päivämäärä:

2014-04-01