Kabinettsskåp Kina

Kabinettsskåp Kina
Kabinettsskåp Kina

Klubbat för:

500 SEK

1 500 SEK

KABINETTSKÅP, Kina, 1900-talets första hälft, svartlackerat med kinesiserande dekor i guld, pärlemoinläggningar, inredd med lådor, höjd 31, 27x12 cm

Ytslitage, nyckel saknas

238126

2014-04-01