Klubbat för:
500 SEK
1 500 SEK
KABINETTSKÅP, Kina, 1900-talets första hälft, svartlackerat med kinesiserande dekor i guld, pärlemoinläggningar, inredd med lådor, höjd 31, 27x12 cm
Ytslitage, nyckel saknas
238126
2014-04-01