Olle Baertling färgserigrafi Karamy
Klubbat för:
19 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
BAERTLING, Olle (1911-1981): Karamy, färgserigrafi, 1974, signerad, numrerad och daterad Baertling 92/100, 1962-74. Editerad av Denise René, Paris, bladstorlek 110x75 cm. Blad nr1 ur sviten Creator of Open Form
238127
2014-04-01