Olle Baertling färgserigrafi Karamy

Klubbat för:

19 000 SEK

18 000 SEK

BAERTLING, Olle (1911-1981): Karamy, färgserigrafi, 1974, signerad, numrerad och daterad Baertling 92/100, 1962-74. Editerad av Denise René, Paris, bladstorlek 110x75 cm. Blad nr1 ur sviten Creator of Open Form

238127

2014-04-01