Vitrinskåp 1800-tal
Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
VITRINSKÅP, Holland, 1800-tal, yttäckande dekor av blommor, sk bloemen marqueteri, höjd ca 225, 175x48 cm
Skador, sprickor, beslag och listdelar saknas, ett glas med spricka, nyckel saknas
238140
2014-04-01