Vitrinskåp 1800-tal

Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

VITRINSKÅP, Holland, 1800-tal, yttäckande dekor av blommor, sk bloemen marqueteri, höjd ca 225, 175x48 cm

Skador, sprickor, beslag och listdelar saknas, ett glas med spricka, nyckel saknas

238140

2014-04-01