Bengt Fransson oljemålning
Vollendet
2014-04-03
238148
| Höchstes Gebot | 2 200 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
FRANSSON, Bengt (född 1935): "Vinterpromenad", signerad Bengt Fransson, olja på duk, 35x27 cm