Sven Ljungberg olja

Sven Ljungberg olja
Sven Ljungberg olja
Sven Ljungberg olja
Sven Ljungberg olja
Sven Ljungberg olja
Sven Ljungberg olja

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

LJUNGBERG, Sven (1912-2010): Kungsgatan i Ljungby, signerad Sven Ljungberg 47, olja på duk, 38x54 cm

238165

2014-04-02