Byrå rokokostil

Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BYRÅ, rokokostil, omkring 1900, bukig form, intarsiadekor med romber, förgyllda beslag, höjd 83, 94x55 cm

Ben med fanerbortfall, smärre ytskador

238167

2014-04-01